HAKKIMIZDA - BARAY DANIŞMANLIK

ATAN AFS


Baray Mühendislik Danışmanlık San. Dış Tic. Ltd. Şti. pratik danışmanlık ve acentelik hizmetleri sayesinde başarı merdivenini tırmanmıştır. 2002 yılında başlayan Dış Ticaret tecrübemiz, 2018 yılında kurulan şirketimizle hizmetinize sunulmuştur. Tedarik zincirinin tüm aşamalarında geniş deneyime sahibiz.

İlgilendiğimiz alanda uygulamalı deneyime sahibiz ve bu nedenle sürekli gelişen müşteri listemize güvenilir tavsiye ve danışmanlık hizmeti verebiliyoruz. Amacımız, makul bir ücret karşılığında ithalat danışmanlığı, İhracat danışmanlığı, Pazar araştırması, B2B organizasyonlar, kurumunuzun ihtiyacı olan eğitimler, satış ve pazarlama, acentelik hizmetleri vermektir.

Temel yetkinliğimiz, düzenleyici ortam, politikalar ve prosedürleri ve farklı devlet kurumlarının rolü hakkındaki sağlam bilgimizde yatmaktadır. Daha fazla gücümüz, zemin seviyesinde çözümler üzerinde çalışma deneyimidir ve bu nedenle, sadece tavsiyelerde bulunmak veya rapor hazırlamaktan ziyade işlerin yapılmasına yardımcı olan pratik bilgiye sahip olmaktır.

Bu nedenle, müşterinin özel ihtiyaçlarını değerlendirebilir ve getirileri en üst düzeye çıkaran özelleştirilmiş çözümler belirleyebiliriz. İyi eğitimli ve motive olmuş ekibimiz, en yüksek kalitede, iyi bilgilendirilmiş ve genellikle sıkı teslimat programları altında uygulanan kişiselleştirilmiş hizmet sunmak için her zaman fazladan çaba gösterir.

Amacımız faaliyet gösterdiğimiz danışmanlık konularında Türkiye'de ilk akla gelen ve tercih edilen firma olmaktır.

Bizimle çalıştığınızda elde edecekleriniz: 

Bütünlük -Dürüst iletişim ve kişisel yaklaşıma dayalı ilişkiler kurarız. 

Bölgesel mevcudiyet ve küresel erişim- Uluslararası zihniyet ve esnek yaklaşım, dünya çapında projeler üzerinde çalışmaya izin verir.

Temelde analitik- Sektör sınırlaması olmaksızın işletmelere hizmet vermek için en iyi analitik beyinleri bir araya getiriyoruz.

Güvenilir danışmanlık- Müşterinin zamanını veya finansal kaynaklarını boşa harcamadan verimli çalışıyoruz.

Etki odaklı- Müşterilerimizin yaşamlarında anlamlı değişiklikler yaratmak için sorumluluk alıyoruz.